+420 734 578 061

Univerzální plastový regál, 5 polic, šedozelený, 180x120x46 cm

2559
Univerzální plastový regál, 5 polic, šedozelený, 180x120x46 cm
Dostupnost skladem u dodavatele
Termín dodání 08.03.2021
Cena dopravy Od 99,00 Kč

* Povinná pole

2 559,00 Kč

(2 114,88 Kč bez DPH)

Popis produktu

Plastový regál Jupiter s 5 policemi, šedozelený, 180x120x46 cm

Praktický plastový regál Jupiter je vytvořen kompletně z tvrzeného plastu bez použití jakýchkoliv kovových spojovacích dílů. Tento plastový policový regál tvoří tři základní elementy, stojny, police a bočnice polic. Stojnou plastového regálu Jupiter je plastová trubka o průměru 40 mm a délce 420 mm,. Pracovní plochu regálu tvoří 50 mm vysoký plastový výlisek. Tato plastová tabule je uvnitř dutá a je opatřena vodítky pro případné nasunutí výztuh. Těmito, už kovovými výztuhami, lze nosnost police plastového regálu Jupiter zvýšit až na 160 kg. V tomto případě se jedná o regál se čtyřmi policemi. Samozřejmě konstrukce plastového regálu Jupiter umožňuje sestavit i 10 a více polic na regál, ale omezuje nás nosnost plastových trubek a celková stabilita takto vysokého regálu. První police je umístěna 50 mm nad podlahou. Odolný plastový policový regál Jupiter je v tomto případě v barevné kombinaci šedých plastových trubek i polic a zelených, plně probarvených bočnic.

Technické informace k regálu Jupiter

  • Rozměr regálu vnější (v,š,h): 1800x1200x460mm
  • Rozměr police: 1130x460mm
  • Nosnost police: 120kg
  • Nosnost regálů: 600kg
  • Vzdálenost mezi policemi: 380 mm
  • Vzdálenost první police nad podlahou: 50 mm

Montáž plastového regálu Jupiter

Montáž regálu JUPITER začneme sestavením police. Každá police má dvě plně probarvené bočnice, které se z obou stran nasunou na polici a pomocí plastových kolíku zajistí. Tímto je montáž police hotová, jednoduché, že? Dalším krokem vložíme připravenou plastovou trubku a poklepem zarazíme do otvorů vyvrtaných v bočnici police plastového regálu Jupiter. Tento krok opakujeme ještě třikrát, protože do každé police musíme vložit čtyři stojny. Následně nasadíme další připravenou polici na plastové trubky a rovnoměrnym tlakem zasuneme do otvorů ve spodní části police. Následuje další kompletní police a stejný postup až do úplné kompletace plastového regálu Jupiter. Otvory v poslední polici zaslepíme čtyřmi plastovými krytkami. V případě nutnosti je tento typ regálu doplněn o dvě plastové úchytky, kterými je možno regál připevnit ke zdi a zvýšit tak stabilitu regálu. Regál Jupiter, stejně jako každá skladovací jednotka, má nosnost podmíněnou rovnoměrným rozložením nákladu na polici regálu. Doporučujeme těžší předměty skladovat ve spodních policích, Jednak se neunavíte zbytečným zvedáním nákladu do výšky, ale hlavně lehké předměty v horních policích plastového regálu Jupiter méně namáhaji konstrukci a přispívají k větší bezpečnosti.

Použití plastového regálu Jupiter

Díky odolné plastové konstrukci je použití plastového regálu Jupiter prakticky neomezené. Dokonce i ve vlhkých sklepních prostorách je tento typ regálu jako doma. Dokonce máme zákazníka, který tento typ regálu používá jako regál do mrazicího boxu. Výborně se hodí jako regál do prádelny, nebo regál do koupelny. Jednoduchá údržba jej předurčuje pro uskladnění ovoce a zeleniny, tudíž regál do sklepa, nebo regál do spíže. Praktické otvory, například na šroubováky, v bočnicích regálu Jupiter jakož i prohlubně na drobný materiál rozšiřují použití na regál do dílny, nebo regál do garáže. Pomocí plastových šroubů a matic, které lze k tomuto plastovému regálu doobjednat, lze tvořit jednoduché a lehké regálové sestavy.

Další informace

Další informace

SKU j5120z
Cena 2559
Rozměr 180x120x46 cm
Váha 15 kg
Barva šedozelená
Počet polic 5
Nosnost police 120 kg
délka regálu 120 cm
výška regálu 180 cm
ean Ne
navod jupiter5.pdf

Recenze

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: Univerzální plastový regál, 5 polic, šedozelený, 180x120x46 cm